EXPRESS SERVİSLERİMİZ;

İhracatçı şirketlerin her türlü uluslararası kargo, uluslararası doküman ve uluslararası numune değerindeki gönderilerinin dünyanın her noktasına hızlı ve güvenli şekilde kapıdan kapıya taşınmasını ve teslimini sağlar. Bu servisimiz ile en uygun maliyetler sağlanarak yurtdışı kargo gönderileriniz, uluslararası paket, numune ve döküman bazındaki değerleriniz güvenle taşınmaktadır.

 1. Amerika ve Avrupa'nın tüm ülkelerine 1 iş günü sonra, diğer ülkelere de ulaşım süresi listesindeki belirtildiği en kısa sürede dağıtımını sağlanır.
 2. Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.
 3. Gümrüğe tabii gönderilerin müşteri tarafından belirtilmemesi ve malın gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.
 4. Esnek toplama saatleri.
 5. Gönderiniz teslim olduğu anda e-mail adresinize gelen teslim detayları.
 6. Öncelikli gönderi teslim seçenekleri.
 7. Ekonomik dağıtım seçenekleri.
 8. Gönderilerinize özel takip ve bilgilendirme servisi.
 9. Özel koli ve paket hizmetleri.
 10. Toplu gönderileriniz için tahsis edilen özel operasyon birimleri.
 11. Yurtdışı kargo, yurtdışı numune gönderileri, yurtdışı paket gönderileri, yurtdışı döküman gönderileri ile uluslararası hava kargo taşımacılığı hizmetlerimiz bu servis ile sağlanmaktadır.
ECONOMY EXPRESS SERVİSLERİMİZ;

15 kg ve üzerindeki teslimat süresi açısından esnekliği olan gönderilerin fiyat avantajlı olarak taşınması süreler ve fiyat için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.
 
Acil olmayan ve daha ağır gönderilerin belirli günler içinde uluslararası kapıdan kapıya teslimatı için  ekonomi servisimizi kullanın. Ekonomi servisi için Müşteri temsilcinizden bilgi alabilirsiniz.
 
 • Transit süresi daha uzun ve genellikle daha ağır gönderi ihtiyaçları.
 • Uygun maliyetli ve güvenilir teslimat.
 • Kapıdan kapıya teslimat.
 • Ucuz yurtdışı kargo taşımacılığı.