Frex Freight & Express 10.09.2011 tarihinde İstanbul’da kuruldu.

Firmamız Hava Kargo ve Hızlı Kurye Taşımacılığı konularında operasyonlarını, müşteri memnuniyeti odaklı olarak yürütmektedir.

Frex Freight & Express; zaman açısından hassas belgeleri, eşyayı, numuneleri ve parselleri dünya çapında kapıdan kapıya, söz verilen transit süreleri içerisinde beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılayarak taşımak için küresel bir çözüm sunmaktadır.

Varlığımızın nedeni, varlığınızdır.

Politikamız;

Şirketimizin hedefleri;

FREX Freight & Express, daima müşteri memnuniyetini ilk öncelik olarak benimsemektedir. Ne olursa olsun %100 müşteri memnuniyeti olmazsa olmaz amacımızdır. Müşterileri ve çalışanlarına huzurlu çalışma imkanını sunarak, sağlıklı gelişmeyi, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerinin ötesinde hizmet vermeyi, uluslararası kalite ve standartlarda hizmet sunmayı amaçlar. Müşterileri ve tedarikçileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Biz, siz değerli müşterilerimiz ile birlikte büyümek amacındayız.

FREX Freight&Express'in başlıca değerleri;

Müşterilerimize çeşitli alternatifler sunarak, kendileri için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Satış sonrasında da müşterilerimize her türlü desteği temin etmeye kararlıyız. Servis seçeneklerimizi müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturarak; satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak en değerli görevimizdir. Uluslararası Hava Kargo ve Kurye Express taşımacılığında hizmet kalitemizi devamlı artırarak, müşterilerimize sunulan servis seçeneklerinde en iyi olmaya çalışmak, kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ve devam ettirmek ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Amacımız; sizler ile birlikte büyümek ve gelişmek için yeni kaynaklar yaratmaktır. 

FREX Freight & Express bu amaçla; yaşadığımız toplumda üzerine düşen sosyal sorumluluğun farkında olarak, gerçekleştirebileceği projelere her zaman gerekli özeni gösterir, zaman ayırır ve toplumumuzda sosyal sorumluluk bilincinin devamlılığına katkıda bulunmayı hedefler.

Amacınız amacımız, işiniz işimizdir.

Vizyonumuz; 


Hava Kargo ve Hızlı Kurye Taşımacılığında güvenilir; hızlı servis seçeneklerine sahip ve ekonomik çözümler üretirken,Siz değerli müşterilerimizin kendi faaliyet alanında performansınızı sergilemenize yardımcı olabilmektir.Eğitimli personelimiz ile;
Tüm havayolu gönderileri için müşterilerimizin ihtiyaçlarının ötesinde hizmet sunmaya çalışmak.Tüm gönderileriniz için; ekonomik , müşteri memnuniyeti odaklı ve tam zamanlı seçenekleri sunmak.Hızlı kurye gönderileri için; esnek toplama ve dağıtım ağımız ile güvenli ve zamanında teslim sağlamak.Yenilikçiliği ön planda tutarak değer yaratmak,Çevresel, sosyal ve ekonomik açılardan bugünden daha iyi bir yarın yaratmaya katkıda bulunmaktır.Dünyanın her coğrafyasında sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı göstermektir.

Misyon;

Express Kurye ve Taşımacılık konusunda sektörde lider ve uygulamaları ile taklit edilen FREX Freight & Express markasını geliştirmektir.